603194450 , 603456708
info@umodremadony.cz hangely@hangelyann.cz

JEDINÝ, CO MĚ V ŽIVOTĚ ZAJÍMÁ JSOU PENÍZE

JEDINÝ, CO MĚ V ŽIVOTĚ ZAJÍMÁ JSOU PENÍZE……

Z KOSTELŮ A KLÁŠTERŮ SE BUDOU KONEČNĚ STAVĚT STARTOVACÍ BYTY PRO MLADÉ…..ROZHODLA VLÁDA NA SVÉM STŘEDEČNÍM ZASEDÁNÍ….. PRODEJ VEŠKERÉHO CÍRKEVNÍHO MAJETKU NAVÍC VÝRAZNĚ PŘISPĚJE KAŽDÉ DOMÁCNOSTI…..

 

      Také se vám zdá, že již ničemu v této zemi nerozumíte a moc si přejete, aby se už konečně vyřešily všechny hrozné problémy, které trápí každého od Aše až po Olomouc?

Jakoby jsme se začínali ztrácet na svém vlastním dvorku. A co po nás konec konců všichni chcete? Lítáme do práce jako šílení. Buď stojíme za barem, nebo za pultem v obchodě, učíme rozjívenou a sobeckou mládež, sedíme za „ compem“ a děláme testery či obvoláváme půl republiky a nabízíme nepotřebné tarify a zboží, ležící sto let v rezavých hangárech, někde v Severní Americe.

  Tohle všechno děláme, a přitom se v té naší snad „ proklaté české kotlině“ nemůžeme ani pořádně uživit.

Jídlo je předražené a přitom jsou to z velké části „ sračky“ které nám tak akorát zadělávají na zdravotní potíže.

Bydlení je nedostupné již i těm „ frajerům“ od reklamy, a tam se točí prachy, že si je ani v těch nejodvážnějších snech nevymyslíte.

A do toho všeho pořád po nás někdo chce, abychom se starali o přiblblou politiku, buď hlasovali pro Babiše, nebo proti Babišovi a vyznali se v těch všech makroekonomických propočtech snad víc, než expertní týmy na Harvardu v Oxfordu.

 „ Mě žádné politické krávoviny nezajímají, dejte mi svatý klid a pokoj, stejně za chvíli zase vstávám, letím do práce, abych vydělal, nebo vydělala na lyžák a tábor pro děti.“

 „ Jediný, co mě v životě zajímá, jsou peníze.“ Tak tahle myšlenka se stala nejdůležitější mantrou dnešního dne a této chvíle.

Jak z toho zapeklitého kruhu ven? Jak z toho českého, zapeklitého kruhu ven?

A to je řešení, a to je cesta. Uvědomit si, že jsme se nechali vtáhnout do hry „ O trůny“, kterou hraje pár lidiček a vychytralců, kteří snad ani v Česku nebydlí.

 Mimochodem, zcela nedávno jsem si přečetla úžasně aktuální zprávu:

    “ Mladí lidé nemají kde bydlet, rodiny s dětmi se tísní v nevyhovujících prostorách, nájemné je již dražší než vila u moře. Je na čase uvažovat o přestavbě všech chrámů na tyto účely.“

 A stáří té zprávy? 2000 roků. Věřte, nevěřte, ta zpráva pochází ze zápisů jednání římského senátu v roce 32 našeho letopočtu.

  Jenom tak trochu si zkuste představit, kdyby tehdy svůj plán římská rada dotáhla do konce. Na jaké památky bychom se asi tak my, věční nespokojenci, lítali dnes dívat do ŘÍMA a celého Středomoří. Co myslíte?

Chrámy, kostely a kláštery jsou výsledkem neuvěřitelné šikovnosti našich předků, a i kdyby v nich pro 99% Čechů již žádný Bůh nebydlel, zaslouží si naší ochranu a péči.

A jak to vyřešit s bydlením pro mladé? Jak to vyřešit s drahým jídlem, malými důchody?

No, nechtěla bych do toho naší „ lidem posvěcené vládě moc mluvit“, ale myslím si, že řešení by se našlo.

 Stačilo by nasměrovat daňové odvody nadnárodních korporací, žijících a bohatě vydělávajících slastně na území Česka směrem k zemi, kde ty peníze vydělávají. Proč myslíte, že je posílají do daňových rájů? Právě proto, že tam mají ráj.

Kéž by alespoň pár zlatých skončilo u nás, to by byl potom ráj, ráj to napohled, a to bychom všichni koukali, že přidat zdravotním sestrám a učitelům není vůbec žádný problém.

 KRÁSNÉ JARO VÁM Z CELÉHO SRDCE PŘEJE VAŠE HANGELY ANN

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto formuláře Zásady zpracování osobních údajů