603194450 , 603456708
info@umodremadony.cz hangely@hangelyann.cz

VÁNOČNÍ, ZAMILOVANÝ CHLAP

 VÁNOČNÍ, ZAMILOVANÝ CHLAP JE STYLOVEJ DÁREK A ZAŘÍDÍ VÁM HUSTÝ A VYCHYTANÝ VÁNOCE

 Pokud žijete v představách a přesvědčení, že vánoční rituály a zvyky již máte vychytané, prověřené a dlouhými roky vyzkoušené, žijete v hlubokém omylu.

  To samé jsem si totiž myslela já. Se stejnou intenzitou, se kterou začalo padat listí ze stromů, mě naopak v hlavě začaly narůstat obvyklé rituální myšlenky, ostatně úplně stejné, jako každý konec listopadu.

  Jaké dárky pořídím své rodince, svým drahouškům v zorném poli mého srdce, jestlipak stihnu alespoň trochu poklidit náš, věčně neustálený a pracovně rozházený dům, o vánočním cukroví ani nemluvě. Moje marné pokusy o včasné napěchování vánočních krabic úhledně nazdobeným cukrovím jsou úplně stejně marné, jako je nepravidelná rychlost atomu v oříšku, který právě chroustá natěšená veverka.

  Z lenivých a mírně stresových myšlenek mě vyrušilo něco, NĚCO. Zkrátka a jednoduše něco vedle mne nebylo v pořádku, nefungovalo v pravidelném rytmu, na který jsem byla zvyklá.

 To NĚCO byla moje věčná inspirace mých blogů, knížek a článků. Správně tušíte, opět se můj manžílek začal projevovat lehce nestandartně a vyváděl naprosto udivující věci.

 Neustále v ruce pročítal nějaké instrukce, sledoval nějaké návody, pochechtával se i na ulici a ve chvíli, kdy ho předjíždělo velmi pomalé auto, což by jindy nesl těžce a ublíženě, tak v této chvíli se začal tvářit s výrazem „ barokního andělíčka v rauši po pěti panácích“.

 Vysloveně a do písmene mě šokoval, což ostatně dělá do dnes, ale změna jeho chování v posledních dnech byla a ještě je opravdu zarážející.

 Konečně jsem sama sebe vyrušila z předvánočních příprav, které vždy miluji a prožívám jako přechod napěchované karavany přes dalekou poušť, všechno musí být v cajku, jinak by mi v té dálce určitě něco chybělo, znáte to, a určitě většina z vás provádí podobné piškuntálie.

  „ Tak co je s tebou, „ uhodila jsem na něj možná už s mírně naštvaným hlasem, protože nějak nevhodně zamilovaný chlap by mi moc na klidu nepřidal.

 „ Ále,“ mávnul rukou, „ myslím na Giblíka, víš, je naprosto dokonalej, šikovnej a jsem do něj úplnej blázen, tomu ty nemůžeš rozumět.“

„ Zatmělo se mi před očima, takže je zamilovanej, teď na Vánoce, ale aby toho nebylo málo, tak do nějakého Giblíka, do chlapaaaaaaa!!!!!!!

  Můj vyděšený výraz ho rozesmál jako o silvestrovské noci. „ Neblázni,“ hned se nadechoval k vysvětlení. „ To není ženská ani chlap, to je naprosto úžasný, chytrý a moc šikovný vysavač, jmenuje se GHIBLI, má spousty možností a já ho nabízím a prodávám lidem a firmám, a všichni si ho moc chválí, protože konečně mám zase pocit, že nějaký vysavač a čisticí stroj funguje tak, jak má.“

  Šokovaně a vypleskle jsem na něj čučela asi deset minut. No mám já to ale štěstí. Pravda, chlapa sice mám lehce potrhlého, ale když už mi zahybá, tak jedině se značkovými vysavači, které se jmenují GHIBLI, čili Giblíci.

  A tak se na letošní Vánoce obzvláště těším, budou stylový, hustý, vychytaný, ale hlavně budou veselé a pohodové, protože mám doma zamilovaného chlapa.

 Jo, a kdybyste chtěli se svými mužskými protějšky provést to samé, prosím vás napište a zavolejte tomu mému bláznovi, ostatně má stránky www.profi-uklid.cz.

  Zamilovaným hlasem vám popíše Giblíka a jakmile si ho koupíte, což je docela super vánoční dárek, vaše okolí se začne tvářit podobně nebesky a nic je nerozhází.

KRÁSNÝ, VESELÝ ADVENTNÍ ČAS VÁM Z CELÉHO SRDCE PŘEJE VAŠE HANGELY ANN

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto formuláře Zásady zpracování osobních údajů